Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Дорогами предків 3Дні

 Запрошую до давнього села Крилос, унікальній історії якого могли б позаздрити не те що більшість сіл України, але й цілком поважні міста. Бубнище зустріне Вас неповторними за своїми формами і розташуванням нагромадженнями гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, а Бережани зачарують своїми численними архітектурними пам'ятками, збереженими у первісному вигляді.    

Від Карпат до Закарпаття

Пропонуємо Вам чудову мандрівку по Карпатах. У Вас буде велика нагода по засмагати та скупатися в солених озерах Закарпаття. Відвідати географічний центр Європи. Скуштувати страви традиційної гуцульської кухні. Познайомитись з традиціями і звичаями гуцулів, а неповторний колорит Карпатських гір зачарує Вас до нестями і Вам неодмінно захочеться повернутись.  

Замки Закарпаття 3Дні

Закарпатські замки... Фортеці, збудовані у різні епохи різними правителями, різними народами. Розкинуті у часі, але об’єднані спільною географією й призначенням — бути твердинями, здатними стояти на захисті життя, майна та інтересів свого володаря і його підданих, охороняти гористі володіння від вторгнення ворогів із заходу чи сходу, розділених Карпатським гірським хребтом.

 

Максимум: Карпати та Закарпаття 3Дні

Всього за три дні ви пізнаєте дух Карпат і давніх карпатських містечок. Ви побачите найпопулярніші та маловідомі туристичні перлини Закарпаття.

 

 

 

Сім чудес Закарпаття 2 Дні

Закарпаття – край зелених гір, букових лісів, давніх легенд і прекрасних людей є одним з наймальовничіших куточків Українських Карпат. Більше десятка старовинних замків різних епох, Долина нарцисів, солоні озера, скелі Довбуша, мінеральні джерела, фортеці та дерев’яні церкви запам’ятаються кожному на все життя.