Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Згадаємо забуті імена та традиції

stritennya ЦИКЛ РОМАНТИЧНИХ МАНДРІВОК.

 

 

 

 

День 1.

9:00 збір групи в Тернополі на з/д вокзалі.

- Виїзд на екскурсійний маршрут:

Бережани - відомі своїми численними архітектурними пам'ятками, збереженими у первісному вигляді. Серед найвизначніших – замок, Троїцький собор, Вірменська церква та романтично-містичні вулички. Не доїжджаючи до Рогатина побачимо загадкову Чортову гору, де за легендою проходить межа між світами. Старовинне галицьке містечко Рогатин, сягає коренями в сиву давньоруську давнину. Збереглися унікальні пам’ятки середньовічного мистецтва, як-от, готично-ренесансний костел Святого Миколая (1666 р.) та одні з найстаріших культових споруд в Україні: Церква Різдва Пресвятої Богородиці (XII-XVIII ст.) та церква Святого Духа (внесена до списку ЮНЕСКО), з якої за легендою, татари вкрали з-під вінця майбутню дружину турецького султана Настю Лісовську (Роксолану).

Повернення в Тернопіль. Поселення в готель.

Романтична вечеря по-тернопільськи з сюрпризом та майстер-класами з виготовлення стрітенської свічки та валентинок.

Стрітення

День 2.

8:30 виселення з готелю

- сніданок з дегустацією наливок

- Виїзд на екскурсійний маршрут: «Слідами Богородиці»

Стрітення не тільки зустріч зими та літа але і одне з Богородичних свят. Тричі з'являлась Божа матір на наших горах, спочатку на Божій, далі на Почаївській, а зупинилась на Рожаниці у Підкамені. Всі ці місця - незвичайні, відмічені її слідами та чудесами. Недарма там збудовані храми та Свято Успенська Почаївська лавра.

За народними уявленнями стрітенська вода має надзвичайну магічну силу, є цілющою. Тому зануримось у купальні св. Анни. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличкий басейн. Участь у святкуванні Стрітення в Тернополі. Вільний час.

вартість туру:

дорослі — під запит, діти до 11 років — під запит.

у вартості туру:

проїзд по маршруту, проживання в готелі 3*, харчування згідно з програмою, страхівка

у вартість не входить:

з/д проїзд до Тернополя, вхідні квитки, додаткові послуги

Для купалень — сорочка, рушник, взуття на воду