Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Рушійною силою історії були і будуть жінки

pages V5JmjZGq2S ЦИКЛ РОМАНТИЧНИХ МАНДРІВОК.

 

 

 

 

день 1.

збір групи на з/д вокзалі м. Львова

екскурсія “Романтичній Львів ”. Переїзд в Старе село, де знаходиться пам'ятка архітектури XVI—XVII століть - найбільший на Львівщині п'ятикутний оборонний замок князів Острозьких. Прикрашені ліпниною замкові стіни висотою у 8 метрів, товщиною 2 метри пам’ятають дуже багато. Тепер ми можемо милуватися лише руїнами замку, заглиблюючись у його далеке буремне минуле.

У Свіржі розташований мальовничий, дуже романтичний замок герой фільму «Д’Артаньян і три мушкетери». Більшість джерел датує першу згадку про укріплення 1530 роком. Якщо ж вірити охоронній табличці на в‘їздній брамі, фортеця кокетливо «омолодила» себе, бо її зведено ще 1482 року. Унів. Найновіші археологічні матеріали засвідчують існування монастиря вже з кінця XIII ст. Однак перша писемна згадка про обитель датована 1395 роком. На початках монастирем опікувалися правителі Галицько-Волинської держави. У середині XIV ст. його новими опікунами стали православні литовські князі з роду Гедиміновичів. Подальша доля монастиря пов'язана з особою українського греко-католицького діяча Галицького Митрополита, кардинала Михайла Левицького (1774-1858), який домігся від австрійського уряду повернення монастирських маєтків церкві. Чернече життя у мурах давнього монастиря відродив Митрополит Андрей Шептицький. Унівська обитель — великий паломницький центр , куди щорічно до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигитрії та цілющого джерела прибувають тисячі прочан.

прибуття у Тернопіль

вечеря в кафе

поселення в готель

 Романтичний Львів

день 2.

9:00 виселення з готелю

сніданок з дегустацією наливок

екскурсія “Тернопіль загадковий”

Теребовля- одне з найдавніших міст України, вперше згадується під 1097. Наприкінці XI ст. було центром удільного Теребовлянського князівства, до якого входили землі південно-східної Галичини, Поділля, Буковини. На важкодоступній горі над рікою височіє замок,свідок багатьох таємничих історій. За Теребовлею, на кручі на нас чекає давній, знаменитий Підгорянський монастир.

Один з найцікавіших оборонно-монастирських комплексів Поділля періоду пізнього ренесансу.

Романтична вечеря по-тернопільськи з сюрпризом.

вартість туру:

дорослі — під запит, діти до 11 років — під запит.

у вартості туру:

- проїзд по маршруту

- проживання в готелі 3*

- харчування згідно з програмою

- страхівка

у вартість не входить:

з/д проїзд до Львова і з Тернополя

вхідні квитки

додаткові послуги