Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Святині, замки, печери та водоспади Тернопільщини 1День

 Тернопільщина – один з найбільших у світі музеїв під відкритим небом, музеїв створених самим Богом. Тут збереглася третина всіх замків і фортець України, тут не перестають захоплювати своєю величчю і старовиною численні церкви і монастирі.

  

День 1

Тернопіль – м. Почаїв – с. Онишківці – м. Кременець –  смт. Вишнівець – Тернопіль

  Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. У Почаєві відвідування Лаври і Свято-Духівського скиту. Щоліта  сюди з усіх куточків України та зарубіжжя з’їжджаються на багатотисячні прощі. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).  

 Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличку водойму.

 Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього КременцяБогоявленський жіночий монастирЛіцей, руїни замку на Замковій горі. У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм. Прибуття у Тернопіль. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

День 2

Тернопіль – Більче-Золоте – Монастирок – Нирків – Язловець – Бучач –Тернопіль

  Сніданок. Більче-Золоте – печера „Вертеба” музей трипільської культури під землею. Монастирок – печерний язичницький храм 9 ст. з жертовним каменем. Переїзд у Нирків.

  Червоногородський (Джуринський) водоспад – один з найпотужніших та найгарніших водоспадів України. Вода у ньому спадає з 16-метрової висоти. За даними географічної енциклопедії це найвищий водоспад на рівнинній території України. На горі біля водоспаду видно залишки фортеці та костелу (XVІІ ст.)Виїзд на екскурсійний маршрут.

  Язловець – монастир сестер Непорочного Зачаття Діви Марії. У Бучачі історико-архітектурний центр міста (ратуша 1751 р., Покровська церква 1764 р., костел Успіня Богородиці XVІІ – XVІІІ ст., монастир василіан 1751-1753 рр., руїни замку XІV ст.) Місто, яке є по суті музеєм під відкритим небом. Вечеря. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

У   вартість входить: проїзд, харчування згідно програми, супровід та екскурсійне обслуговування, організаційні послуги, проживання, страхування 

У вартість не входить: вхідні квитки

* За  домовленістю можлива зміна програми за попередньою згодою обох сторін 

** Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці,  чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.