Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Релігійні святині Тернопільщини

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит. Подільські святині – Чудотворна Ікона Зарваницької Божої Матері,  Марійський відпустовий центр. Духовний центр Йосипа Сліпого – митрополита Галицького,  кардинала, патріарха Української греко-католицької церкви.

 

Програма екскурсії:

День 1

Тернопіль – с. Струсів – с. Заздрість – с. Зарваниця – Тернопіль

   Прибуття. Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. Струсів славиться печерною невеликою церковцею св. Миколая 16 ст. Від неї за переказами ішов підземний хід до Теребовлянського замку (науково не підтверджено), а також підземний хід до замку, який засипали. Також збереглося 200-літнє дерево біля колишнього палацу Голуховського та  костел початку ХХ ст.

   Заздрість - родинне село патріарха Йосифа Сліпого, місце, де народився і провів свої дитячі та юнацькі роки Глава Греко-Католицької Церкви - Блаженніший Патріарх і Кардинал Йосиф Сліпий (1892-1984). 

   Зарваниця – Тут знаходиться Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої, її називають Царицею Подільського краю. За переказами, вона чудесно з'явилась 1241 року над лісовим джерелом монахові. З того часу тут сталося чимало дивовижних зцілень і навернень. Щорічно на прощу до Зарваниці йдуть від храмів до цілющого джерела тисячі вірних. Прибуття у Тернопіль.  Вечеря. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 2

Тернопіль – м. Почаїв – с. Бережці – с. Онишківці  – м. Кременець – смт. Вишнівець – Тернопіль 

 Виселення з готелю. Сніданок 

 Виїзд на екскурсійний маршрут. У Почаєві відвідування Лаври і Свято-Духівського скиту. Щоліта  сюди з усіх куточків України та зарубіжжя з’їжджаються на багатотисячні прощі. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).  

   Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличку водойму. 

   Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього Кременця: Богоявленський жіночий монастир, Ліцей, руїни замку на Замковій горі. У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм. Прибуття у Тернопіль. Вечеря. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

У   вартість входить: 

  • проїзд автобусом 
  • харчування згідно програми 
  • супровід та екскурсійне обслуговування 
  • організаційні послуги 
  • проживання двохмісне з усіма зручностями в номері (Тернопіль),
  •  страхування

У вартість не входить: 

  • вхідні квитки
  • екскурсія  у Лаврі 

* Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці,  чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.