Пошук
Підписка на розсилку
Теги

ДРАЙВ 240 годин

НАЙКРАЩИЙ КОМБІНОВАНИЙ АКТИВНИЙ ТУР. Не встигнуть Ваші ноги звикнути до гірської стежки, як уже треба працювати веслами, або ледь освоївши їзду на коні, пора пересідати на велосипед. "Жити активно це жити на повні груди", - розумієте Ви, вирушаючи назустріч новому дню. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО !!!

Даний тур проводиться для організованих груп з травня по вересень

 

Джипокрути

Еко-джип-тури в Карпати НАШИМИ джипами для всіх охочих, від однієї і до тридцяти осіб. Це дуже цікавий та інтенсивний спосіб ознайомитись з горами, багато побачити за короткий час і полюбити їх так, як любимо їх ми. Намагаємось відкрити місця, яких часто навіть немає в туристичних путівниках, а маршрути між ними надто тривалі для піших чи вело-мандрівок. Тобто, ви з друзями сіли в наші джипи у Тернополі, Львові чи Франківську і ми поїхали в гори на день чи на тиждень.

Тури проводяться підготовленими для подолання бездоріжжя позашляховиками. Ми маємо все необхідне спорядження, щоб створити комфорт серед дикої природи: намети, душі, посуд, газові пальники, столик та крісла.

Під час мандрівки ми робимо фото та відео, в т.ч. з використанням дрону.
Проживання можливе також в наших наметах у власних спальниках

Харчуємось у перевірених карпатських кафе та ресторанах. Щодня готуємо смачні страви на вогні.

Рівень готелів та особливості харчування можемо узгоджувати окремо.

К-сть чоловік в групі до 25

У вартість входить: проїзд позашляховиком, супровід гіда-екскурсовода, страви на вогні.

У вартість не входить: проживання та харчування, алкоголь, платний вхід в атракційні місця.

Страйкбол

 Страйкбол - спортивна командна гра військово-тактичного спрямування.  Основною відмінною рисою страйкболу є максимальна наближеність до реалізму,  до реальних військових дій.

 В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань (наприклад, спецназу,  армії, терористів) і виконують поставлені сценарієм завдання.