Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Тернопільський мікс

Історичний та гастрономічний тур в серці Західної України, який не залишить байдужим нікого хто любить гарно по-поїсти та пізнавально відпочити

День 1. 29.04.18

збір групи в Тернополі о 14:00 на залізничному вокзалі

- обід в кафе (вареники з гречаної муки начинені сиром, борщ по-тернопільськи з пампушками та домашньою сметаною)

- Пішохідна оглядова екскурсія - Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового друга половина XVI століття, Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць міста, перший у світі пам'ятник оперній співачці С.Крушельницької був встановлений в 2010 році.

Етногалерея “Спадок” перша в нашому місті (і другу — після Львова — в усій Україні) приватну етногалерею “Спадок”, де представлені українські строї та автентика, яку впродовж 20-ти років збирав відомий меценат, бізнесмен, колекціонер Тарас Демкура разом із дружиною Іриною.

- поселення в готель “Галичина” 3*

- вечеря з дегустацією домашніх наливок (картопляники з грибною поливою, салат “Жидівська невістка”, холодець з хроном, кавбаска домашня з мочанкою, сало копчене в комені, крижалка та солені огірочки, хліб печений на дровах, наливки, узвар)

 

30.04

8:00 сніданок в кафе (чай або кава, пляцок від мами, яєчня від тата з ковбаскою, салат “Мрія колгоспника”)

- екскурсія с. Підзамочок. Передмістя Бучача, має чудові подільські ландшафти, а також руїни замку Бучацького-Творовського (1600р.), який будувався як допоміжний до бучацького замку.

- екскурсія м. Бучач. Одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (1751р.), безсмертне творіння двох геніїв: архітектора Бернарда Меретина і скульптора Іоана Георга Пінзеля. Будівля є чудовим поєднанням архітектури та скульптури й сміливо може вважатися бароковою візиткою України.Але не ратушею єдиною відоме місто над Стрипою, на замковій горі оглянемо руїни замку Бучацьких (ХІV-XVIIст.), Миколаївську церкву (1610р.), споруди Василиянського монастиря (1753-1770рр.), костел Собору Успіння Богородиці (1761-1763рр.), в якому знаходься вівтар зроблений І.Пінзелем, церкву св. Покрови, яку збудував Б.Меретин.

Бучач

- екскурсія Язловець. Колись величне місто, великий центр торгівлі, що в свій час конкурував навіть зі Львовом, зараз є маленьким селом на Тернопільщині. Але яким селом! В ньому ще збереглися залишки колишньої розкоші: руїни замку (XIVст.), палац Понятовських (1644-1659рр.) з прекрасним парком, ренесансна вірменська церква св. Миколи (1551р.) та величний оборонний костел Успіня (1590р.), в якому похований видатний польський композитор Михайло Гомулка.

- пікнік на Джуринському водоспаді з дегустацією відомих та маловідомих сортів Тернопільського пива (шашлик, калабуцька (соус) до шашлику, огірочки, помідорки, цибулька, хліб домашній печений на дровах, салат “Коза на городі”, юшка “Карасі в засідці”, пиво “Опілля”, пиво “Микулинецьке” і крафтове пиво з сусіднього села)

- повернення в Тернопіль по дорозі екскурсія середньовічними містечками Чортків та Теребовля

- вільний час. Радимо відвідати ресторан-пивоварню “Ковчег” де ви зможите замовити екскурсію по пивоварні та дегустаційний сет.

 

1.05

9:30 виселення з готелю

10:00 сніданок в кафе з майстер класом по гончарству (гречаники з підливою, салат “Зайці в капусті”, чай або кава, тістечка від тещі)

- м. Вишнівець. Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р.), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.

- м. Збараж. Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.

17:00 орієнтовний час прибуття в Тернопіль

- трансфер на залізничний вокзал

- виїзд з Тернополя

Збаразький замок

вартість 2300 грн./особа

діти до 12 років 1100 грн.

одномісне розміщення + 600 грн.

 

у вартість входить:

проїзд по екскурсійному маршруту

проживання в готелі “Галичина” 3*

харчування згідно програми з усіма дегустаціями

пікнік на Джуринському водоспаді

майстер клас з гончарства

страхівка

 

у вартість не входить:

з/д проїзд

вхідні квитки орієнтовно 120 грн./особа