Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Тернопільські гастролі

Гастрономічний тур з господарем САМоГОНної РестораціїМихайлом Васильовичем Гросуляком

Екскурсія Музейною ресторацією "Старий млин".

Екскурсія "Ковчегом" - єдиним у світі рестораном-пивоварнею в формі корабля

Прогулянка Збаразьким замком. 

 

План: 

9:00 Зустріч групи на вул. Живова, 7 біля піцерії «Фламінго». Знайомство із засновником САМоГОНної Ресторації Михайлом Васильовичем Гросуляком.

9:00-9:30 Короткий екскурс у історію створення та становлення САМоГОНної Ресторації. Нелегкий шлях розвитку – від «Лихих 90-х» до сьогодні, це історія, сповнена надихаючого успіху, якому не змогли завадити навіть безліч болісних невдач.  

9:30-10:45 Сніданок за Ваш рахунок. Наше меню аж тріщить від різноманітних видів піци з різних куточків світу. Ви навіть не здогадувалися, якою різною може бути піца! 

10:45-11:00 Збір у автобусі.

11:00-11:30 Переїзд із Тернополя у Збараж (35 км), де знаходиться унікальна пам'ятка архітектури і справжня окраса міста - Збаразький замок, оспівана легендами і бойовою славою середньовічна фортеця. 

11:30-13:00 Захоплююча екскурсія по замку. 

13:00-13:30 Повернення у Тернопіль.

13:30-14:00 Неймовірна екскурсія "Ковчегом" - єдиним у світі рестораном-пивоварнею в формі корабля. Тут можна побачити унікальний експонат - молот, котрим працював відомий каталонський архітектор Антоніо Гауді, а також закакам'яніле дерево у формі руки, що є символом закладу. Наші пивовари залюбки розкажуть історію варіння нашого пива і проведуть екскурсію у серце закладу - пивоварну залу, де Ви зможете побачити технологію варіння справжнього живого пива: від помолу солоду і засипання його у сусловарочний котел до бродіння напою в танках і перекачування його у фарфаси, з котрих пиво розливається нашим гостям. 

14:00-15:00 Обід за Ваш рахунок. Широкий вибір страв галицької кухні дозволить Вам скуштувати автентичну їжу родом з 19 століття. А наїдки кухонь національних меншин допоможуть Вам зробити гастрономічну подорож країнами світу. Окрім цього, у закладі представлене справді м'ясисте гриль-меню. Їжа готується на відкритому вогні шеф-поваром з Німеччини - справжнім маестро шашлично-ковбасних справ.

+ Безкоштовна дегустація від господаря: набір пива (темне, пшеничне, світле) + вишукана тарель з нарізкою натуральних сирів з нашої ферми

15:00-16:00 Майстер-клас з приготування традиційних галицьких наїдків за стародавнім переписом. Ви зможете на власні очі побачити технологію приготування страв на грилі і гарно посмакувати ними на літній площадці "Ковчега". 

16:00-18:30 Захоплююча екскурсія вечірнім Тернополем. Прогулянка старим містом, вулички якого приховують багато міфів та легенд, церкви і сквери, пам'ятники та стародавні будівлі, покриті флером таємниць, величний став і мандрівка на катері "Герой Танцоров" запам'ятається Вам на все життя. 

18:30-19:00 Цікава екскурсія Музейною ресторацією "Старий млин",  що є візитною карткою м. Тернополя. Це справді унікальний заклад, у котрому знаходиться велика колекція старожитностей і знарядь праці українців. Ви відчуєте себе справжній українцем, побувавши у залі Д. Гнатюка, відомого оперного співака і народного артиста СРСР, у галицькому дворику побачите велику колекцію м'ясорубок, у залі вишивки зібрана велика колекція прославлених в усьому світі майстерно вишитих подушок і сорочок, а за столом Т. Шевченка можна почитати Кобзар. Цікаво, що Старий млин у 2010 році зайняв перше місце в загальнонаціональному рейтингу "Найкращий ресторан України, визнаний подорожуючими туристами".

19:00-21:00 Вечеря за Ваш рахунок. Національна українська кухня здивує учасників туру різноманіттям фірмових сільських страв, приготованих у п'єцу на дровах, м'ясними покуштунками, що готуються у козацькій ямі, а також різносолами власного виробництва. А для гарного травлення, Вас будуть розважати голосисті українські музики.

+ Безкоштовна дегустація від господаря: фірмові наливки з українським наркотиком.

 

21:00 - 21:30 Ви зможете побачити ефектне шоу Дракона - трьохголового змія, котрим декорована стіна закладу. Звукові і світлові ефекти перенесуть Вас у казки дитинства. Ви відчуєте себе справжнім героєм, здатним перемогти будь-якого ворога. Кінець.

Най смачнять Вам наші страви - бажаєм файної забави!

Вартість туру на 1 особу (для групи 10 чол.): під запит. 

Якщо гастрономічний тур не буде проводити Михайло Васильович Гросуляк, а наш екскурсовод, вартість туру на 1 особу складе: під запит.

 

* у ціну входять ВСІ витрати, крім сніданку, обіду та вечері

Прогнозована вартість харчування складає: під запит.

Перед замовлення вартість уточняйте у менеджера.