Пошук
Підписка на розсилку
Теги

ПЕЧЕРИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ та ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

2 дні/1 ніч

 

 

 

У вартість входить: 

  • проїзд по екскурсійному маршруту
  • майстер клас з верхової їзди
  • проживання (2-х місне з зручностями в номері)
  • харчування 2-х разове
  • екскурсійні та організаційні послуги
  • страхування під час поїздки

У вартість не входить:

  • вхідні квитки
  • прокат спорядження для входу у печеру “Млинки”
  • додаткове харчування

День 1.

- 8:00 збір групи на залізничному вокзалі м. Тернопіль

- переїзд на спелео-екскурсію у печеру “Млинки” - загально довжина близьким 25 км, складається з лабіринту ходів у гіпсових товщах. Відкрита у 1960-х роках на місці де добували гіпс. Використовується у спортивно-туристичних цілях, для проведення регіональних і всеукраїнських змагання по спелеології. Цікава великими кристалами та масивними друзами пластинчастого гіпсу, сталактитами, «кам'яними хвилями”. Маршрут займає орієнтовно 3-4 години.

- Обід.

- Переїзд на екскурсію в м. Чортків (огляд Чортківського замку, одної з найстаріших деревяних церков – Успенської (1584р), не менш цікавої, теж пам’ятки деревяної архітектури XVIIст. – Вознесенської церкви, одного з найкрасивіших на Україні – домініканського костелу, церкви Святої Покрови з Святим цілющим джерелом, собору Святих Верховних Апостолів Петра і Павла)

- Теребовля (Миколаївська церква (16 ст.), Костел і Монастир Кармелітів, збудований в 1636 р. та фортеця 17 ст., ратуша (18-20 ст.), Василіянський монастир, замок (1631 р.))

- повернення в Тернопіль

- Майстер клас  верхової їзди. Вечеря.

- поселення в готель. Вільний час.

 

2 день.

8:00 — виселення з готелю. Сніданок

Виїзд на екскурсійний маршрут. Маршрут проходить старовинними містами Зборів (XV ст), Золочів (XVI ст). В останньому туристи відвідають замок XVII ст. з двома палацами – королівським і китайським ( у середні віки було дуже велике зацікавлення культурою, архітектурою, релігією Сходу). 

   В c. Підгірцях, де знаходиться одне із найбільших в Україні літописних городищ Плісненсько, оригінальний палацово-парковий комплекс ХVII ст., а також чоловічий монастир XVIII ст., костел Воздвиження, заїжджий двір.  У містечку Олесько знаходиться один із найзнаменитіших замків Західної України, в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський (також тут знімався фрагмент до фільму „Три мушкетери ”). 

   Потім учасники екскурсії матимуть змогу відвідати старовинний монастир (XV-XVIII ст) та пам’ятку природи – овіяний  легендами “Чортів камінь” у с.Підкамінь. Екскурсійна мандрівка проходить територією Львівської області, є досить насиченою і цікавою в плані історії та культури, архітектури , мистецтва і, звичайно, природи. Окрім так званої "Золотої підкови" (Золочів - Підгірці - Олесько), туристи матимуть можливість оглянути замки, палаци, монастирі оборонного типу, старовинні парки, мальовничі краєвиди гір Гологорів, Вороняків, Товтр та рівнинних територій Волині. 

Повернення в Тернопіль орієнтовно о 19:30. Вечеря. 

Від’їзд додому.

 

Вартість туру під запит