Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Джипокрути

Еко-джип-тури в Карпати НАШИМИ джипами для всіх охочих, від однієї і до тридцяти осіб. Це дуже цікавий та інтенсивний спосіб ознайомитись з горами, багато побачити за короткий час і полюбити їх так, як любимо їх ми. Намагаємось відкрити місця, яких часто навіть немає в туристичних путівниках, а маршрути між ними надто тривалі для піших чи вело-мандрівок. Тобто, ви з друзями сіли в наші джипи у Тернополі, Львові чи Франківську і ми поїхали в гори на день чи на тиждень.

Тури проводяться підготовленими для подолання бездоріжжя позашляховиками. Ми маємо все необхідне спорядження, щоб створити комфорт серед дикої природи: намети, душі, посуд, газові пальники, столик та крісла.

Під час мандрівки ми робимо фото та відео, в т.ч. з використанням дрону.
Проживання можливе також в наших наметах у власних спальниках

Харчуємось у перевірених карпатських кафе та ресторанах. Щодня готуємо смачні страви на вогні.

Рівень готелів та особливості харчування можемо узгоджувати окремо.

К-сть чоловік в групі до 25

У вартість входить: проїзд позашляховиком, супровід гіда-екскурсовода, страви на вогні.

У вартість не входить: проживання та харчування, алкоголь, платний вхід в атракційні місця.

 

Еко-джип-тур (4 дні) БОРЖАВА, МЕРЕШОРСЬКЕ МОРЕ, СВИДОВЕЦЬ, ДРАГОБРАТ

1 ДЕНЬ

Виїжджаємо зранку з Тернополя, Львова або Франківська. Довший час їдемо асфальтом, тому, щоб розім'яти ноги заїжджаємо на Княжі Скелі на р.Опір. За Волосянкою повертаємо в гори і ми на мальовничому хребті Великий Верх - Чорна Ріпа. Перше знайомство з оффроадом цікаве буде як підйомом, так і спуском. Довіртесь нам. :) За якийсь час переїжджаємо на наступний хребет, звідки відкривається панорама на Полонину Боржаву. Саме там мета сьогоднішнього дня - гора Гимба, де ми зустрінемо захід сонця. А ввечері печені овочі та м'ясо на вогні та дружні бесіди при ватрі.

Виїзд зі Львова, Тернополя або Франківська

сніданок в мот. “Окей”

с.Волосянка - виїзд на г. Великий Верх (панорама) переїзд по хребту

с.Пилипець - Боржава

обід в ресторані “Магура”

захід сонця на г.Гимба

вечеря на вогні (шашлик, смажені овочі, кава-чай)

ночівля в гот. “Магура”

 1 2 

2 ДЕНЬ

Що може бути прекрасніше, ніж схід сонця над залитими туманом долинами. З нашого готелю ви це побачите найкраще. А поки галасливі туристичні групи тільки прокидаються, ми скоренько виїжджаємо до водоспаду Шипіт. А потім через Межигір'я на Синевирський перевал - надзвичайно панорамне місце звідки і хребет Красної і Боржава, з якої ми щойно спустились. Ви не бачили карпатського моря?! Мерешорське водосховище вражає своєю красою. Головне, щоб не спустили на профілактику. Можемо й скупатись, тільки пам'ятайте, що недалеко від берега під вами вже 20 метрів до дна. :) Якщо час дозволить, можемо заїхати привітатися з ведмедями в реабілітаційному центрі.

Сніданок в рест. “Магура”

вдсп.Шипіт

Синевирський перевал

Мерешорське вдсх. купання

Обід “Жандармська управа”

реабілітаційний центр ведмедів

Вечеря на мангалі

Ночівля в садибі “Став”

3

3 ДЕНЬ

Це мабуть кульмінаційний день, бо нас чекає Свидовець - другий пза величиною та величністюо величині гірський масив Українських Карпат з його полонинами, чорницями та льодовиковими озерами. Це буде день для медитації та релаксації. Заночуємо в прекрасній оселі “Драгобрат”

сніданок

перевал Прислоп

виїзд на хребет Свидовець (панорама)

оз.Догяска

обід

Драгобрат

вечеря та ночівля у гот. “Оселя Драгобрат” надзвичайно мальовничий вигляд з готелю на Говерлу та Петрос

4 5

4 ДЕНЬ

Після смачного сніданку будемо мати невеличку прогулянку до підніжжя гори Жандарми, а за бажанням можливо й до вершини. Найсміливіші можуть скупатися у гірській купелі (це просто шокова терапія!) А потім сідаємо в наші авто та спускаємось до цивілізації. По дорозі можемо набрати крафтового пива в Микуличині, відвідати Пнівський замок та Княжий Галич.

схід сонця

Сніданок в “Оселі Драгобрат”

прогулянка до г.Жандарми, купання в джерелі

Огляд Ворохтянських віадуків.

Обід у Ворохті

Пнівський замок

Княже місто Галич (с.Крилос)

Вартість туру: під ЗАПИТ

 

Еко-етно-джип-тур (3 дні) ПИСАНИЙ КАМІНЬ, ТЕРНОШОРИ, БІЛІ КУПОЛИ, ГРИНЯВСЬКИЙ ХРЕБЕТ


1 ДЕНЬ

Виїжджаємо з ранкового Тернополя, Львова або Франківська. Щоб не втомлюватись довгим переїздом, заїдемо в княжий Галич, оглянемо замок. Через Коломию доїжджаємо до Буковецького перевалу, а з нього підіймаємось на скельний масив Писаний Камінь, що оспіваний в піснях. Скелі вкриті петрогліфами від доісторичних шаманських до сучасних хуліганських. Серед них зберігся навіть автограф Ольги Кобилянської. Побачимо Терношорську Ладу (хтось каже, що то український стоунхендж, що то давні гуцули ті камені поклали один на одного. А ще там є такий камінь, що сором і казати, що буде, якщо до нього доторкнутись. :) Ну що, побачимо і пересвідчимось :) ). Найвідважніші зможуть скупатися у водоспаді. Зустрінемо захід сонця на горі Ігрець.

виїзд зі Львова, Тернополя або Франківська

княжа столиця Галич (замок, Галчина Могила)

сніданок (канапки, чай)

скельний масив Писаний Камінь

водоспад Гук, Терношорська Лада (скельний масив Терношори)

г.Ігрець. Захід Сонця

вечеря, поселення в готель "Магурка"

2 ДЕНЬ

Це місце ви впізнаєте як тільки з'являться на обрії гігантські білі кулі. Це все, що залишилось від окупаційної совєцької військової бази. Ще й сьогодні в одному з них є локатор, а самі куполи облюбували своїм сховищем вівці. Тут знімають відеокліпи музиканти, творять інсталяції художники.

Потім гірськими дорогами доїжджаємо до озера Морське Око - дуже затишне місце серед гір. А ввечері печені овочі та мясо на вогні з дружніми бесідами біля ватри.

сніданок

виїзд на г. Томнатик до закинутої військової радіо-локаційної станції “Памір 2” (в народі “Куполи”)

обід

гірське озеро Морське Око

вечеря

поселення в гот. “Християна”

6 7

3 ДЕНЬ

В ці місця неможливо не закохатись. Гринявський хребет і вершина Скупова - надзвичайно панорамна локація з видом на Чорногору. А далі спускаємось в серце Гуцульщини і кінець географії с.Дземброня, обідаємо, чи може вечеряємо і вертаємо додому.

сніданок

виїзд на Гринявський хребет, панорама Чорногори

г. Скупова

скельний масив Угорські скелі

спуск в с.Дземброня

обід в оселі “Білий Слон”

фотосесія на Кривопільському перевалі
повернення до Тернополя, Львова або Франківська

8

Вартість туру: під ЗАПИТ

 

Еко-джип-тур (3 дні) Вітрова електростанція, Пікуй, Полонина Руна, бункер Лінії Арпада, Верецький перевал

Надзвичайні краєвиди, історія, технології, архітектура, піше схоження і, звичайно ж, релаксація - все поєднане у цьому турі. Побачимо сучасні вітрогенератори і технології видобутку нафти сторічної давнини, гірські простори Бойківщини і Закарпатське плато полонина Руна, дерев'яні церкви та бетонні бункери, джипінг на полонину де колись жило життям військове містечко совєцьких окупантів, прогуляємось пішки на г.Пікуй та родзинка - купання в чанах. І хочемо звернути увагу - саме ці чани є “оригіналом”, бо саме тут вода тої мінералізації яка необхідна. І звичайно ж непрості карпатські шляхи. А ще обіцяємо смачну похідну кухню на вогні.

1 ДЕНЬ

виїзд з Тернополя, Львова або Франківська

вітрові електростанції, старі нафтові помпи

панорама Ужоцького перевалу

дерев'яна церква 1775 року

закинутий залізничний тунель

давня дорога Львів-Ужгород

прогулянка на г.Пікуй

вечірнє барбекю

9 10

2 ДЕНЬ

сніданок

виїзд на полонину Руну (Рівну) медитація, релаксація, похід до вдсп. Воєводино

Лумшори, лумшорські водоспади

купання в чанах

11

12

3 ДЕНЬ

екскурсія в бункер “лінії Арпада”

купання в Латориці

захід сонця на Верецькому перевалі

Вартість туру: під ЗАПИТ

13

 

Еко-джип-тур (2 дні) Великий Верх, БОРЖАВА, водоспад Шипіт та Полянецьке озеро

1 ДЕНЬ

Виїжджаємо зранку зі Львова, Тернополя або Франківська. Довший час їдемо асфальтом, тому, щоб розім'яти ноги заїжджаємо на Княжі Скелі на р.Опір. За Волосянкою повертаємо в гори і ми на мальовничому хребті Великий Верх - Чорна Ріпа. Перше знайомство з оффроадом цікаве буде як підйомом, так і спуском. Довіртесь нам. :) За якийсь час переїжджаємо на наступний хребет, звідки відкривається панорама на Полонину Боржаву. Саме там мета сьогоднішнього дня - гора Гимба, де ми зустрінемо захід сонця. А ввечері м'ясо та овочі на вогні і дружні бесіди при ватрі.

Виїзд з Тернополя, Львова або Франківська

сніданок в мот. “Окей”

с.Волосянка - виїзд на г. Великий Верх (панорама) переїзд по хребту

с.Пилипець - Боржава

обід в ресторані “Магура”

захід сонця на г.Гимба

вечеря на вогні (шашлик, смажені овочі, кава-чай)

ночівля в гот. “Магура”

14

2 ДЕНЬ

Що може бути прекрасніше, ніж схід сонця над залитими туманом долинами. З нашого готелю ви це побачите найкраще. А поки галасливі туристичні групи тільки прокидаються, ми скоренько виїжджаємо до водоспаду Шипіт.

Села на прикордонні областей хоч і надто віддалені для тих, хто там живе, але прекрасні автентичною архітектурою, бойківськими хижами. З одного боку хребта до гір туляться села з гостроверхими закарпатськими церквами, а по інший бік трикупольні бойківські.
Побачимо новозбудований Бескидський залізничний тунель і заїдемо на Поляницьке озеро. Ви його не знайдете в туристичних путівниках, але ми знаємо де воно є.

Сніданок в рест. “Магура”

вдсп.Шипіт (раненько, поки нікого немає)

Бескидський перевел, огляд Бескидського тунелю

обід (на вогні)

гірське оз. Поляницьке

повернення до Тернополя, Львова або Франківська

Вартість туру: під ЗАПИТ

15

 

Еко-джип-тур (1 день) Великий Верх, Боржава, оз.Полянецьке

Унікальна можливість побачити за день Карпати! Можливо й невеличку частину, але ж Карпати! Просто візьміть найнеобхідніше і прихопіть також фотоапарат, бо у цьому джип-турі локації для фото надзвичайні!. Тут місця, куди хочеться повертатись знову і знову. Маршрут проходить через два надзвичайно мальовничі хребти з розкішними карпатськими краєвидами. До того ж ви матимете можливість отримати незабутні екстремальні відчуття від їзди складними Карпатськими дорогами.

Виїжджаємо зранку зі Львова. Довший час їдемо асфальтом, тому, щоб розім'яти ноги заїжджаємо на Княжі Скелі на р.Опір. За Волосянкою повертаємо в гори і ми на мальовничому хребті Великий Верх - Чорна Ріпа. Перше знайомство з оффроадом цікаве буде як підйомом, так і спуском. Довіртесь нам. :) За якийсь час переїжджаємо на наступний хребет, звідки відкривається панорама на Полонину Боржаву. Саме там мета сьогоднішнього дня - гора Гимба.

Виїзд з Тернополя, Львова або Франківська

сніданок в мот. “Окей”

с.Волосянка - виїзд на г. Великий Верх (панорама) переїзд по хребту

с.Пилипець - Боржава

обід в ресторані “Магура”

захід сонця на г.Гимба

вечеря на вогні (шашлик, смажені овочі, кава-чай)

Вартість туру: під ЗАПИТ

 

Також:
    • Ми організовуємо тури в Карпати для ВЛАСНИКІВ позашляховиків на їхніх джипах. Маршрути обираються по складності відповідно до рівня підготовки авто.
    • Ми організовуємо піші мандрівки в гори та трансфер туди.
    • Ми організовуємо корпоративний відпочинок та тім-білдінги до 60-ти осіб з різноманітними активностями та польовою кухнею.
    • Ми надаємо послуги перевезення техніки та персоналу на бездоріжжі для фото- та відеостудій, підбір локацій для зйомок.
    • Ми розвиваємо вишкіл позашляхового водіння для тих, хто хоче спробувати.
В цілому, ми творимо, на нашу думку, дуже неординарний та новий продукт на туристичному ринку України. А про те, що в наших планах, то аж страшно говорити. :)
Одним словом, якщо в Карпати, то з НАМИ:)

16