Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Страйкбол

 Страйкбол - спортивна командна гра військово-тактичного спрямування.  Основною відмінною рисою страйкболу є максимальна наближеність до реалізму,  до реальних військових дій.

 В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань (наприклад, спецназу,  армії, терористів) і виконують поставлені сценарієм завдання.

 

Вартість:

220 грн - прокат привода з зарядкою акумулятора на 2 години з 1000 набоїв

страйкбольна граната 1 шт. 15 грн.

дим армійський 1 шт. - 80 грн.

Сценарії

В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань (наприклад, спецназу, армії, терористів) і виконують поставлені сценарієм завдання. Завдання можуть бути різні - від пошуку на ворожій території ігрових артефактів, і до звільнення полонених та штурму і захоплення бідувель. Найбільш поширеними простими сценаріями є атака та охорона укріпленого району, звільнення заручників та конвой.

В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань   В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань

Ігрова зброя

Стрільба ведеться кульками діаметром 6мм з точних ігрових копій зброї, таких як АК, М16, AUG MP5 та інші. Страйкбол - гра на чесність - при попаданні кульки в будь-яку частину тіла, гравець повинен голосно оголосити себе вбитим, одягнути білу пов'язку на голову, і прослідувати в "мертвяк" - місце, де збираються вбиті до наступної битви.

В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань  В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань

Як відбувається гра

На невеликих іграх бажаючі зіграти в страйкбол збираються у наперед визначеному місці та діляться мінімум на дві, три команди. Після цього обговорюють територію «бойових» дій та сценарій і задачі сторін. Коли всі приготування закінчились «війну» можна починати. В середньому бойові дії тривають 3-6 годин, в залежності від кількості учасників та сценарію. Також бувають великі ігри, що відрізняються значною кількістю учасників, складним продуманим сценарієм з багатьма місіями та підмісіями. На такі ігри, як правило, збираються гравці з декількох областей і такі ігри тривають добу або навіть більше.

В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань  В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань

В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань  В процесі гри учасники імітують дії військових угруповань

Переваги страйкболу

Найбільшою перевагою страйкболу є його максимальна наближеність до реальних військових дій. Ігрова зброя і з вигляду, і на вагу, і по відчуттям від стрільби нагадує реальну. Крім того, на відміну від інших "військових" ігор, наприклад, пейнтболу, страйкбольна зброя дозволяє вести прицільну стрільбу, і дозволяє уразити ворога з першого пострілу. Відчуття реальності підсилюється і від спорядження, в яке одягнені гравці - це і камуфляжі різних країн, і розгрузки, і пістолети, і наколінники. Крім того, гра проводиться на реальній місцевості - це може бути ліс, кар'єри, покинуті будівлі, шахти та інші. Все це разом дає неповторне відчуття участі у реальних бойових діях і гарантує отримання максимальної порції адреналіну.