Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Організовуємо шкільні автобусні екскурсії замками, монастирями, печерами і водоспадами Західної України та мальовничими куточками Карпат. Індивідуальний підхід до кожного замовлення. Ми завше з Вами порозуміємось :)

 

 

 

 Забутими шляхами середньовіччя 2дні

Екскурсія запам’ятається Вам назавжди… Чому?

Тому, що це є та частина Тернопільщини, де збереглась не тільки краса і велич архітектурних пам’яток, але й, навіть, середньовічне планування кварталів і багатьох будинків…

А ще також тому, що при проведенні екскурсій ми акцентуємо Вашу увагу на реальних історіях з життя, легендах про кохання, військових облогах…

Релігійні святині Тернопільщини

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит. Подільські святині – Чудотворна Ікона Зарваницької Божої Матері,  Марійський відпустовий центр. Духовний центр Йосипа Сліпого – митрополита Галицького,  кардинала, патріарха Української греко-католицької церкви.

 

Таємничий світ печер Тернопільщини 1День

Одне з природних див, якими пишається Тернопільщина, – її печери. Атмосферу печер можливо порівняти хіба що з космосом. Вічна тиша, темрява, спокій. Це неможливо описати – це потрібно відчути.

 
 

Кам’яні обереги Перуна 2Дні

Перун

Вірування давніх слов'ян були тісно пов'язані з обожненням явищ і сил природи. Кожне з них мало певне надприродне пояснення та пов'язувалось з певним божеством чи таємничою істотою. Перун, який співвідносився із сузір´ям Стрільця, був володарем вогню блискавок і грому, богом війни та охоронцем військової дружини. 

 

Шляхами УПА

Shuhevich

 Екскурсія присвячена історії національно-визвольних змагань українців.

 

 

   

В пошуках дороги до істини

Унівський монастирь-фортеця, чудотворна Підгорецька ікона Божої Матері, овіяний  легендами “Чортів камінь”, Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит 

 

 

На схилах Медоборів

Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка ніколи не милувалася б чудовим краєвидом, не бажала б поринути у затишну прохолоду лісу чи відчути духмяні пахощі степу, не носила в собі відчуття прекрасного від спілкування з природою… Саме таку можливість дає усім бажаючим природне багатство Товтрового пасма-давнього рифового утворення Сарматського моря.

Почаївська святиня

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит, овіяний легендами Кременець.

 

 

Дорогами предків 3Дні

 Запрошую до давнього села Крилос, унікальній історії якого могли б позаздрити не те що більшість сіл України, але й цілком поважні міста. Бубнище зустріне Вас неповторними за своїми формами і розташуванням нагромадженнями гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, а Бережани зачарують своїми численними архітектурними пам'ятками, збереженими у первісному вигляді.    

Екскурсійний тур Західною Україною №1

 Західна Україна - край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Це екскурсія для всіх охочих зазирнути в історичне минуле українського народу, доторкнутись до його духовних святинь. 

  

 

Святині, замки, печери та водоспади Тернопільщини 2Дні

Тернопільщина – один з найбільших у світі музеїв під відкритим небом, музеїв створених самим Богом. Тут збереглася третина всіх замків і фортець України, тут не перестають захоплювати своєю величчю і старовиною численні церкви і монастирі.

 

Волинь історична 1День

Cвято-Успенська Почаївська Лавра, овіяний легендами Кременець та Винівець, лицарський Збараж.

 

  

Волинь історична та Прикарпаття 2Дні

Лицарський– Збараж, легендарний – Вишнівець, Почаївська Лавра, стародавні – Бережани, батьківщина Роксолани - Рогатин, легенди - Івано-Франківська чекають на Вас…

 

 

Замки Львівщини

 Це одна з найромантичніших та наповнених історією екскурсія

 

 

 

Замки і релігійні святині Західної України

Західна Україна - край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Це екскурсія для всіх охочих зазирнути в історичне минуле українського народу, доторкнутись до його духовних святинь.