Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Замки Львівщини + Почаївська святиня

Це одна з найромантичніших та наповнених історією екскурсія

 

 

 

 

Тернопіль – м. Золочів – с. Підгірці – с. Олесько – с. Підкамінь – Тернопіль 

  Приїзд. Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. Маршрут проходить старовинними містами Зборів (XV ст..), Золочів (XVI ст.) В останньому туристи відвідають замок XVII ст. з двома палацами – королівським і китайським ( у середні віки було дуже велике зацікавлення культурою, архітектурою, релігією Сходу). В c. Підгірцях, де знаходиться одне із найбільших в Україні літописних городищ Плісненсько, оригінальний палацово-парковий комплекс ХVII ст., а також чоловічий монастир XVIII ст., костел Воздвиження, заїжджий двір.  

  У містечку Олесько знаходиться один із найзнаменитіших замків Західної України, в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський (також тут знімався фрагмент до фільму „Три мушкетери”). Потім учасники екскурсії матимуть змогу відвідати старовинний монастир (XV-XVIII ст.) та пам’ятку природи – овіяний  легендами “Чортів камінь” у с.Підкамінь. Повернення у Тернопіль. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля. 

День 2

Тернопіль – м. Почаїв – с. Бережці – с. Онишківці  – м. Кременець – Тернопіль

  Виселення з готелю. Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. У Почаєві відвідування Лаври і Свято-Духівського скиту. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).  

  Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличку водойму.

  Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього Кременця: Богоявленський жіночий монастир, Ліцей, руїни замку на Замковій горі. Вечеря. Прибуття у Тернопіль. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

У вартість входить: 

  • проїзд автобусом 
  • харчування згідно програми 
  • супровід та екскурсійне обслуговування 
  • організаційні послуги 
  • проживання двохмісне з усіма зручностями в номері (Тернопіль)
  • страхування 

У вартість не входить: 

  • екскурсія  у Лаврі 
  • вхідні квитки

* За  домовленістю можлива зміна програми за попередньою згодою обох сторін 

** Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці,  чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.