Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Замки і релігійні святині Західної України

Західна Україна - край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Це екскурсія для всіх охочих зазирнути в історичне минуле українського народу, доторкнутись до його духовних святинь.  

 

 

1 день

Львів – Олесько – Золочів – Тернопіль 

  Приїзд до Львова. Зустріч групи на вокзалі у Львові. Сніданок. Екскурсія по місту: огляд панорами міста з Високого замку, центральна частина міста, перлина епохи Відродження - площа Ринок, будинок Корнякта, Єпископський палац; пам’ятка ренесансної архітектури - Успенська церква, ансамбль Вірменського та Єврейського кварталів, Королівський та міський Арсенал. Огляд забудови центру міста: театр Опери та Балету, драмтеатр, проспект Свободи, палац Потоцьких, Цитадель.

 Переїзд у Олесько, де знаходиться один із найзнаменитіших замків Західної України, в якому народився польський король Ян ІІІ Собеський (також тут знімався фрагмент до фільму „Три мушкетери”). В Золочеві туристи відвідають замок XVII ст. з двома палацами – королівським і китайським (у середні віки було дуже велике зацікавлення культурою, архітектурою, релігією Сходу). Прибуття в Тернопіль. Вечеря. Поселення в готель. Нічліг.

2 день

Тернопіль – Почаїв – Кременець – Збараж – Тернопіль

  Сніданок. Виїзд на екскурсію. Почаїв – це один з найвідоміших духовних  центрів, що відомий далеко за межами України комплексом Почаївською Лаврою ХУІ-ХІХ ст. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра). Продовження екскурсії. Над  Кременцем височіє гора Замкова (Бона), вершину якої доповнюють руїни замку ХІ ст.  У центрі міста знаходяться  Миколаївський собор і  Богоявленський монастир.

   У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм.  Збараж цікавий замком  XVII ст., який під Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.    Повернення у Тернопіль. Вечеря.  Вільний час. Нічліг.

3 день

Тернопіль – Нирків – Заліщики

  Сніданок.  Виїзд на екскурсійний маршрут. Відвідування Червоногородського водоспаду висотою 16 м., що за свідченням географічної енциклопедії є найвищим на рівнинній території України. Поряд знаходяться костел і руїни палацу XVІІІ ст. Прибуття в Заліщики. Поселення в готель. Вечеря. Нічліг 

4 день

Заліщики – Чортків – Тернопіль 

 Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова пішохідна екскурсія по м. Заліщики. У  Чорткові відвідання замку XVІ ст., костелу XVІІ ст., дерев’яної церкви XVІ ст., ратуші XVІІІ ст., синагоги поч. ХХ ст. Вечеря. Від’їзд додому з Тернополя.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

* Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці,  чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.