Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Волинь історична та Прикарпаття 2Дні

Лицарський– Збараж, легендарний – Вишнівець, Почаївська Лавра, стародавні – Бережани, батьківщина Роксолани - Рогатин, легенди - Івано-Франківська чекають на Вас…

 

 

День 1

Тернопіль – м. Збараж – смт. Вишнівець – м. Кременець –  м. Почаїв – Тернопіль

   Прибуття. Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. Збараж цікавий замком  XVII ст., який під час Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.

   У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм. 

  Над Кременцем височіє гора Замкова (Бона), вершину якої доповнюють руїни замку ХІ ст.  У центрі міста знаходяться  Миколаївський собор і  Богоявленський монастир.  У Кременецькому ліцеї свого часу працювали відомі вчені: літературознавець Евзебіуш Словацький – батько поета Юліуша Словацького, правознавець Олександр Міцкевич – брат Адама Міцкевича та ін.

  Почаїв– це один з найвідоміших духовних  центрів, що відомий далеко за межами України комплексом Почаївською Лаврою ХУІ-ХІХ ст. У  Лавру щороку з’їжджаються  тисячі паломників. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).   Вечеря. Поселення в готель. Ночівля. 

День 2

Тернопіль – м. Бережани – м. Галич – м. Івано-Франківськ 

 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсійний маршрут. Стародавнє місто Бережани, перша письмова згадка про яке датується 1375 р., вражає багатством своєї історії . До нашого часу збереглися: фортеця (1534 р.), що й досі  дихає своїм могутнім духом, розташована на болоті,  монастир бернардинців з костелом та келіями (1630 р.), дерев’яна Миколаївська церква (1691 р.),  Троїцький собор (XVII ст.), ратуша (1811 р.).

  В Рогатині знаходиться пам’ятник Насті Лісовській, більш відомій як Роксолана, що  збудований на її честь. Галич зустріне вас давнім духом князівської слави, мальовничими краєвидами та старовиною: церква Різдва Христового збудована у середині XIVст., церква св. Пантелеймона збудована наприкінці ХІІ ст., а також залишки замку XIVст. До нашого часу збереглося багато архітектурних пам’яток, які входять до комплексу національного заповідника “Давній Галич”. Також відвідаємо музей архітектури і побуту Прикарпаття.  Далі у Івано-Франківську такі туристичні об'єкти: комплекс палацових споруд 1672 -1682 рр.; ратуша 1695 р.; костел 1703 р.; монастир тринітаріїв 1732 р.; кафедральний собор 1753-1763 рр.; вірменський храм 1763 р.; синагога 1897 р.  Вечеря. Від’їзд додому з Івано-Франківська або Тернополя.

Вартість для організованих груп школярів:

  • 16 + 2 (керівники безкоштовно) – під запит
  • 25 + 3 (керівники безкоштовно) – під запит
  • 36 + 4 (керівники безкоштовно) – під запит
 

У   вартість входить: 

  • проїзд автобусом 
  • харчування згідно програми 
  • супровід та екскурсійне обслуговування 
  • організаційні послуги 
  • проживання двохмісне з усіма зручностями в номері (Тернопіль), страхування 

У вартість не входить:

вхідні квитки

* Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці,  чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.