Пошук
Підписка на розсилку
Теги

 Це пізнавальні поїздки з ціллю знайомства з релігійними пам'ятками, історією релігії і релігійною культурою. Перш за все Релігійний туризм пов'язаний з відвідуванням «святих місць» і релігійних центрів. Це ознайомлення як з визначними культовими об'єктами своєї релігії так і з іншими релігійно-культовими традиціями різних регіонів планети. А по-друге, поєднання відвідувань релігійних об'єктів з цікавими та пізнавальними екскурсійними програмами розширює кругозір і сприяє більш глибшому сприйняттю духовної та історичної спадщини народів різних країн світу та розуміння суті їхньої релігії. 

Релігійні святині Тернопільщини

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит. Подільські святині – Чудотворна Ікона Зарваницької Божої Матері,  Марійський відпустовий центр. Духовний центр Йосипа Сліпого – митрополита Галицького,  кардинала, патріарха Української греко-католицької церкви.

 

В пошуках дороги до істини

Унівський монастирь-фортеця, чудотворна Підгорецька ікона Божої Матері, овіяний  легендами “Чортів камінь”, Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит 

 

 

Почаїв\Зарваниця

ПОЧАЇВСЬКА СВЯТИНЯ\

ЗАРВАНИЦЬКИЙ ДУХОВНИЙ ЦЕНТР

+ ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ по ТЕРНОПОЛЮ

 

Почаївська святиня

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит, овіяний легендами Кременець.

 

 

Волинь історична та Прикарпаття 2Дні

Лицарський– Збараж, легендарний – Вишнівець, Почаївська Лавра, стародавні – Бережани, батьківщина Роксолани - Рогатин, легенди - Івано-Франківська чекають на Вас…

 

 

Замки і релігійні святині Західної України

Західна Україна - край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Це екскурсія для всіх охочих зазирнути в історичне минуле українського народу, доторкнутись до його духовних святинь.