Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Шляхами Західного Поділля і Волині

Zahidne podilja

Кам'янець-подільський — Хотин — печера “Кришталева” - Почаївська Лавра — монастир в Язлівці — ратуша в Бучачі — Збаражзький замок — гора Бона у Кременці

 

 

День 1

м. Кам’янець-Подільський

 Прибуття у Кам’янець-Подільський. Переїзд у Хотин –відвідування державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця». Розміщення у готелі (штабні номера). Тут варто оглянути: пам’ятки вірменської архітектури XV -  XVIIІ ст.; Старе місто  XI -  XVIIІ ст., яке на сьогодні є кандидатом на занесення в список  ЮНЕСКО по охороні культурної спадщини і ще цілий ряд житлових і адміністративних будівель. Вечеря. Вільний час. Нічліг. 

День 2

м. Кам’янець-Подільський – с. Кривче – м. Чортків – м. Тернопіль

 Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. Відвідування відомої Подільської екскурсійно-туристичної печери “Кришталевої”, довжина  екскурсійного маршруту по ній сягає 3 км. Туристи побачать надзвичайно красиві витвори природи: кристали, чудернацькі форми з мінералів. Чортків – історико-архітектурний центр міста. Прибуття у Тернопіль. Вечеря. Поселення в готель. Нічліг.

День 3

с. Язлівець – м. Бучач – с. Струсів – м. Тернопіль

  Сніданок.  Струсів славиться печерною невеликою церковцею св. Миколая 16 ст. Від неї за переказами ішов підземний хід до Теребовлянського замку (науково не підтверджено), а також підземний хід до замку, який засипали. Також збереглося 200-літнє дерево біля колишнього палацу Голуховського та  костел початку ХХ ст. У Бучачі історико-архітектурний центр міста (ратуша 1751 р., Покровська церква 1764 р., костел Успіння Богородиці XVІІ – XVІІІ ст., монастир василіан 1751-1753 рр., руїни замку XІV ст.) Місто, яке є по суті музеєм під відкритим небом. Язловець – екскурсія  по території монастиря  та  замку. Повернення у м. Тернопіль. Оглядова пішохідна екскурсія по історико-архітектурному центру. Вечеря. Нічліг.

День 4

Тернопіль – м. Почаїв – м. Кременець –  смт. Вишнівець – м. Збараж –  Тернопіль

  Виїзд на екскурсійний маршрут. У Почаєві відвідування Лаври і Свято-Духівського скиту. Щоліта  сюди з усіх куточків України та зарубіжжя з’їжджаються на багатотисячні прощі. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра). Обід. Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього Кременця: Богоявленський жіночий монастир, Ліцей, руїни замку на Замковій горі.

  У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм. Збараж цікавий замком  XVII ст., який під Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля. Прибуття у Тернопіль. Вечеря. Вільний час. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

* За  домовленістю можлива зміна програми за попередньою згодою обох сторін 

** Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці,  чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.