Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Від перлин на камені до срібного намиста 2Дні

Печеры

Давній Кам’янець-Подільський, Хотинська фортеця та найвищий на рівнинній території України – Джуринський водоспад. Ось ці одні з головних перлин Західної України поєднала у собі ця екскурсія

 

 

День 1

   Прибуття у Кам’янець-Подільський. Тут варто оглянути: пам’ятки вірменської архітектури XV -  XVIIІ ст.; Старе місто  XI -  XVIIІ ст., яке на сьогодні є кандидатом на занесення в список  ЮНЕСКО по охороні культурної спадщини і ще цілий ряд житлових і адміністративних будівель. Обід (факультативно). Хотин – (Чернівецька область). Тут розташована знаменита Хотинська фортеця, котра є найвидатнішою пам’яткою оборонного мистецтва XIII – XVIII ст., постійно удосконалювалася і перебудовувалася для нових потреб часу. Найвищої своєї досконалості вона досягла,  коли нею володіли турки.

  Окопи – (Тернопільська область) Борщівського району (стара назва – Окопи св. Трійці або Усть-Окопи). Тут залишилися рештки фортеці, що датується   1692 р. і була споруджена під керівництвом Станіслава Яблоновського у трикутнику утвореному Дністром і Збручем. Ще збереглися залишки городища XІ ст. і залишки костелу у якому переховувалися  барські конфедерати. Є також фрагмент Траянового валу часів Римської імперії, що простягається у напрямі Борщова.

  Печера „Кришталева” є єдиною на Тернопільщині печерою відкритою для загального відвідування туристів, тоді як інші печери відкриті тільки для спеціалістів – спелеологів. Протяжність  екскурсійного маршруту складає 2800 м.  Також окрасою с. Кривче були  дві середньовічні башти, які стояли на височині і виконували роль дозорної вежі. У Монастирку відвідування скельного печерного язичницького храму ІХ ст., на місці якого пізніше  було засновано  православний чоловічий монастир в  XVІ ст. Прибуття у с. Скоморохи. Розміщення на нічліг у базі. Вечеря. 

День 2

  Сніданок. Червоногородський (Джуринський) водоспад – один з найпотужніших та найгарніших водоспадів України. Вода у ньому спадає з 16-метрової висоти (2,5 год.)

  У Бучачі історико-архітектурний центр міста (ратуша 1751 р., Покровська церква 1764 р., костел Успіння Богородиці XVІІ – XVІІІ ст., монастир василіан 1751-1753 рр., руїни замку XІV ст.) Місто, яке є по суті музеєм під відкритим небом.

 У  Чорткові відвідання замку XVІ ст., костелу XVІІ ст., дерев’яної церкви XVІ ст., ратуші XVІІІ ст., синагоги поч. ХХ ст.

  Теребовля – це одне з найдавніших міст Тернопільської області. На території міста знаходяться руїни замку, що вперше згадується у 1097 р. і коло них була друга частина укріпленої споруди, названа пізніша Старим містом, також комплекс будівель монастиря кармелітів з оборонними (1635 – 1639 рр.); церква св. Миколая (кінець XVII ст.)

  Микулинці – літописне місто, перша згадка про яке датується 1094 роком (перша назва Микулин). У місті збереглися руїни замку 1550 р., палац (XVIIІ ст.) з парком  та костьол, збудований у стилі бароко (XVIII ст.), що є однією з найвизначніших будівель такого типу на Західній Україні. Він був побудований за взірцем Дрезденського костелу.  Прибуття в м. Тернопіль. Автобусно пішохідна оглядова екскурсія по м. Тернополю. Вечеря. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

У вартість входить: Проїзд, проживання, організаційні та екскурсійні послуги, харчування згідно програми.

У вартість не входить: вхідні квитки, страхівка.