Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Релігійні святині Тернопільщини

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит. Подільські святині – Чудотворна Ікона Зарваницької Божої Матері,  Марійський відпустовий центр. Духовний центр Йосипа Сліпого – митрополита Галицького,  кардинала, патріарха Української греко-католицької церкви.

 

Кам’яні обереги Перуна 2Дні

Перун

Вірування давніх слов'ян були тісно пов'язані з обожненням явищ і сил природи. Кожне з них мало певне надприродне пояснення та пов'язувалось з певним божеством чи таємничою істотою. Перун, який співвідносився із сузір´ям Стрільця, був володарем вогню блискавок і грому, богом війни та охоронцем військової дружини. 

 

Шляхами УПА

Shuhevich

 Екскурсія присвячена історії національно-визвольних змагань українців.

 

 

   

Від перлин на камені до срібного намиста 2Дні

Печеры

Давній Кам’янець-Подільський, Хотинська фортеця та найвищий на рівнинній території України – Джуринський водоспад. Ось ці одні з головних перлин Західної України поєднала у собі ця екскурсія

 

 

Дорогами предків 3Дні

 Запрошую до давнього села Крилос, унікальній історії якого могли б позаздрити не те що більшість сіл України, але й цілком поважні міста. Бубнище зустріне Вас неповторними за своїми формами і розташуванням нагромадженнями гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, а Бережани зачарують своїми численними архітектурними пам'ятками, збереженими у первісному вигляді.    

Екскурсійний тур Західною Україною №1

 Західна Україна - край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Це екскурсія для всіх охочих зазирнути в історичне минуле українського народу, доторкнутись до його духовних святинь. 

  

 

Неповторне Тернопілля

Тривалiсть: 3 дні / 2 ночі

Основний маршрут: Тернопіль – Бучач - Язлівець – Джуринський водоспад – Червоноградський замок – сплав по ріці Дністер - Микулинці - Чортків – печера Млинки – Тернопіль

 

Святині, замки, печери та водоспади Тернопільщини 2Дні

Тернопільщина – один з найбільших у світі музеїв під відкритим небом, музеїв створених самим Богом. Тут збереглася третина всіх замків і фортець України, тут не перестають захоплювати своєю величчю і старовиною численні церкви і монастирі.

 

Шляхами Західного Поділля і Волині

Zahidne podilja

Кам'янець-подільський — Хотин — печера “Кришталева” - Почаївська Лавра — монастир в Язлівці — ратуша в Бучачі — Збаражзький замок — гора Бона у Кременці

 

 

Замки і релігійні святині Західної України

Західна Україна - край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Це екскурсія для всіх охочих зазирнути в історичне минуле українського народу, доторкнутись до його духовних святинь.