Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Волинь історична 1День

Cвято-Успенська Почаївська Лавра, овіяний легендами Кременець та Винівець, лицарський Збараж.

 

  

День 1.

  Прибуття у Тернопіль. Зустріч групи на залізничному вокзалі.

  Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут.

  Почаїв– це один з найвідоміших духовних  центрів, що відомий далеко за межами України комплексом Почаївською Лаврою ХУІ-ХІХ ст. У  Лавру щороку з’їжджаються  тисячі паломників. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська Лавра).

  Виїзд до Кременця

 Над  Кременцем височіє гора Замкова (Бона), вершину якої доповнюють руїни замку ХІ ст.  У центрі міста знаходяться  Миколаївський собор і  Богоявленський монастир.  У Кременецькому ліцеї свого часу працювали відомі вчені: літературознавець Евзебіуш Словацький – батько поета Юліуша Словацького, правознавець Олександр Міцкевич – брат Адама Міцкевича та ін.

  У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХУІІ-ХУІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами  у шахи.  Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм. 

 

 Збараж цікавий замком  XVII ст., який під Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.

Повернення в Тернопіль. Вечеря в приватному кафе.

 Від’їзд додому.

Вартість для організованих груп школярів:

  • 16 + 2 (керівники безкоштовно) – 280 грн./особа
  • 25 + 3 (керівники безкоштовно) – 255 грн./особа
  • 36 + 4 (керівники безкоштовно) – 230 грн./особа
 

У   вартість входить: проїзд автобусом єврокласу, 2-х разове харчування, супровід та екскурсійне обслуговування, організаційні послуги.

У вартість не входить: вхідні квитки

* За  домовленістю можлива зміна програми за попередньою згодою обох сторін 

** Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці, чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.