Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Почаївська святиня

Cвято-Успенська Почаївська Лавра. Цілющі купальні св. Анни , Святодухівський скит, овіяний легендами Кременець.

 

 

День 1.

 Прибуття. Сніданок. Виїзд на екскурсійний маршрут. 

 У Почаєві відвідування Лаври і Свято-Духівського скиту. Щоліта  сюди з усіх куточків України та зарубіжжя з’їжджаються на багатотисячні прощі. Титул Лаври присвоювався найвідомішим чоловічим монастирям. На території колишнього СРСР є лише чотири: дві в Росії і дві в Україні (Києво-Печерська і Почаївська лавра).

  Окрім відвідування Лаври програма включає відвідування інших паломницьких і екскурсійних місць, одним із яких є легендарна Божа гора, відома чудесним об’явленням Божої Матері. Тут паломники при сходженні залишають на пам’ять хустинки або стрічки, прив’язуючи їх до дерева. 

  Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворює невеличку водойму.

  Пропонуємо відвідати релігійні та історико-архітектурні пам’ятки стародавнього Кременця: Богоявленський жіночий монастир, Ліцей, руїни замку на Замковій горі. 

Повернення у Тернопіль. Вечеря. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: під запит

У   вартість входить: проїзд, харчування згідно програми, супровід та екскурсійне обслуговування, організаційні послуги, страхування 

У вартість не входить: вхідні квитки

* За  домовленістю можлива зміна програми за попередньою згодою обох сторін 

** Для відвідування Лаври жінки повинні обов’язково мати хустки і спідниці, чоловікам   заборонений вхід у майках і шортах.