Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Різдвяний тур по Тернопільщині — Галицька коляда 5-7.01.19

День 1. (5 січня)
9:00 зустріч з групою на з/д вокзалі м. Тернопіль (для туристів, які приїдуть ранковими потягами). Виїзд на екскурсійний маршрут:
- місто Збараж, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.
- Вишнівець родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р.), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.
14:00 зустріч з групою (для туристів, які приїдуть обідніми потягами)
- обід
- оглядова екскурсі по місту. Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового друга половина XVI століття, Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць міста, перший у світі пам'ятник оперній співачці С.Крушельницької був встановлений в 2010 році.
- поселення в готель “Галичина”
- вільний час


День 2. (6 січня)
9:00 — сніданок в кафе. Виїзд на екскурсійний маршрут:
- Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон.
- Кременець. Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.
Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
- 17:00 Свят Вечір з 12-ти традиційних пісних страв.  Вибір господаря та господині, вхід господаря до хати, накриваємо столи сіном, часником грошима та маком, гадання на пампухах та варениках. В кінці вечері Вертеп


День 3. (7 січня)
8:00 — виселення з готелю
8:30 — сніданок в кафе. Виїзд на екскурсійний маршрут:
- Зарваниця - унікальний комплекс «Український Єрусалим», в якому збудували копії найбільших християнських пам’яток Святої Землі. В комплексі представлені Голгофа, Оливний город, сходи Покаяння, які вели до замку Пилата. Усе місце оточене мурами, які символізують оборонні мури Єрусалима. Головним об’єктом комплексу є копія Гробу Господнього. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути. На найвищій точці вежі оглядовий майданчик. Посередині – копія купелі Ветезда, де оздоровлювалися хворі. Хресна дорога. 1754 р. на місці згорілої дерев’яної церкви була побудована мурована церква Пресвятої Трійці в якій знаходиться чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої, встановлену над лівим бічним престолом.
- Ішків музей інструментів “Камертон” - зараз у музеї автентичних інструментів “Камертон” є орієнтовно 200 інструментів. Петро Катола вміє грати на багатьох з них.
- Пікнік на природі з гарячим вином та канапками.
- Найбільша шопка в Україні розташована церкві святого Апостола Петра, що у Тернополі. Висота шопки 20 метрів, ширина – понад 50 метрів. Традиційною окрасою шопки є зоокуток та рухомі фігури, які ожили саме на Різдво. Офіційне відкриття різдвяної шопки відбудеться під час нічної Служби Божої з 6 на 7 січня.
- дегустація місцевого крафтового пива, наливок та різдвяна вечеря
- 19:00 трансфер на з/д вокзал м. Тернопіль


вартість НЕТТО туру для дорослих — 3000 грн./особа
вартість туру НЕТТО для дітей до 6-12 р. - 2500 грн./особа
діти до 6 років БЕЗКОШТОВНО (без основного місця в готелі)


у вартість туру входить:
- проїзд комфортабельним автобусом
- проживання в готелі “Галичина”
- супровід гіда-екскурсовода
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах
- страхування на час подорожі
- Свят Вечір
- харчування (обід, два сніданки, пікнік, різдвяна вечеря з дегустацією)

у вартість туру не входить:
- з/д проїзд
- вхідні квитки в туристичні об’єкти
- харчування не вказане в програмі