Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Зустрічаємо панове “свинячий” Новий Рік на Тернопільщині 31.12.18-3.01.19

День 1. (31.12.18)
9:00 зустріч з групою на з/д вокзалі м. Тернопіль (для туристів, які приїдуть ранковими потягами). Виїзд на екскурсійний маршрут:
- місто  Скалат з півтисячолітньою історією, відоме замком, що дрімає над мальовничим ставом. Фортеця, споруджена Віхровськими у 1630-х рр. є однією з найпривабливіших на Поділлі. План замку наближений до квадрату; в чотирьох абсолютно однакових наріжних вежах , які орієнтовані точно за сторонами світу є гарна експозиція. Поруч з однією вежею новозбудований неоготичний костел св.Анни, відбудований на місці
- село Полупанівка відоме з 16 століття, жили тут здебільшого поляки. У північній частині селища знаходиться Свята гора. Відома вона з давніх-давен. І хоч зараз гора вважається християнською святинею, тут знайшли залишки давнього святилища. Із гори витікають декілька джерел, вода яких славиться своїми цілющими властивостями. Одне джерело витікає з відбитку стопи Божої Матері.
- Повернення в Тернопіль
14:00 зустріч з групою (для туристів, які приїдуть обідніми потягами)
- обід
- 16:00-18:00 відвідаємо СПА процедури в санаторію “Медобори”. На вибір для Вас запропонують: ПИВНІ ванни,  ЧАН з сірководневою водою, Воскова, Аромо та Квіткова кімнати, соляна ПЕЧЕРА, СУХА бочка.
- 19:00 поселення в готель “Версаль”
- вільний час
- 21:00 Переїзд в кафе. Проводимо Старий Рік та зустрічаємо Новий Рік — 2019 в товаристві поросят.


День 2. (1.01.19)
10:00 — переїзд на сніданок в кафе
- у селі Зарваниця відкрився унікальний комплекс «Український Єрусалим», в якому збудували копії найбільших християнських пам’яток Святої Землі. В комплексі представлені Голгофа, Оливний город, сходи Покаяння, які вели до замку Пилата. Усе місце оточене мурами, які символізують оборонні мури Єрусалима. Головним об’єктом комплексу є копія Гробу Господнього. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути. На найвищій точці вежі оглядовий майданчик. Посередині – копія купелі Ветезда, де оздоровлювалися хворі. Хресна дорога. 1754 р. на місці згорілої дерев’яної церкви була побудована мурована церква Пресвятої Трійці в якій знаходиться чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої, встановлену над лівим бічним престолом.
- Ішків музей інструментів “Камертон” - зараз у музеї автентичних інструментів “Камертон” є орієнтовно 200 інструментів. Петро Катола вміє грати на багатьох з них.
- Пікнік на природі з гарячим вином та канапками.
- повернення в Тернопіль. Оглядова по місту. Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового друга половина XVI століття, Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць міста, перший у світі пам'ятник оперній співачці С. Крушельницької був встановлений в 2010 році.
- Вільний час

День 3. (2.01.19)
9:00 — переїзд на сніданок в Кафе
- “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, в якій розташовано музей трипільської к-ри, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.
- село Монастирок з давніх часів відоме і одночасно таємниче місце, тут, поруч з розміщеними келіями стародавнього монастиря і старенькій церквою «Воздвиження Чесного хреста», є давньо-слов'янський печерний храм «Язичницька святиня» IX ст. Жертовний камінь перед входом.
- У мальовничій долині річки Серет, на перехресті багатьох доріг, розкинувся Чортків – місто славне і своїм минулим, і сьогоденням. Воно овіяне легендами, багате на пам’ятки історії, має культурні традиції. Історія Чорткова сягає глибини віків.
- повернення в Тернопіль. Вільний час

День 4. (3.01.19)
8:00 — виселення з готелю “Версаль”
8:30 — переїзд на сніданок в кафе
- Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон.
- Збараж - місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.
- повернення в Тернопіль. Дегустація місцевого крафтового пива та наливок. Вечеря.
- 19:00 трансфер на з/д вокзал м. Тернопіль


вартість туру НЕТТО для дорослих — 3900 грн./особа
вартість туру НЕТТО для дітей до 6-12 р. - 2900 грн./особа
діти до 6 років БЕЗКОШТОВНО (без основного місця в готелі)


у вартість туру входить:
- проїзд комфортабельним автобусом
- проживання в готелі “Версаль”
- супровід гіда-екскурсовода
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах
- страхування на час подорожі
- Новорічна забава
- харчування (обід, три сніданки, пікнік, одна вечеря з дегустацією)

у вартість туру не входить:
- з/д проїзд
- вхідні квитки в туристичні об’єкти
- харчування не вказане в програмі
- СПА процедури