Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Католицька коляда 23-24.12.2018

День 1. (23.12)
9:00 збір групи на з/д вокзалі м. Тернопіль. Виїзд на екскурсійний маршрут:
- Ішків музей інструментів “Камертон” - зараз у музеї автентичних інструментів “Камертон” є орієнтовно 200 інструментів. Петро Катола вміє грати на багатьох з них.
- Зарваниця - унікальний комплекс «Український Єрусалим», в якому збудували копії найбільших християнських пам’яток Святої Землі. В комплексі представлені Голгофа, Оливний город, сходи Покаяння, які вели до замку Пилата. Усе місце оточене мурами, які символізують оборонні мури Єрусалима. Головним об’єктом комплексу є копія Гробу Господнього. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути. На найвищій точці вежі оглядовий майданчик. Посередині – копія купелі Ветезда, де оздоровлювалися хворі. Хресна дорога. 1754 р. на місці згорілої дерев’яної церкви була побудована мурована церква Пресвятої Трійці в якій знаходиться чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої, встановлену над лівим бічним престолом.
- Заздрість. На заздрість всім, у цьому мальовничому подільському селі народився Верховний Архієпископ УГКЦ Йосиф Сліпий, тому тут створено Музейно-меморіальний комплекс “Рідна хата” Патріярха Йосифа Сліпого. Побачити, як пройшло дитинство Патріарха можна у відреставрованій хаті, де відтворено інтер’єр другої половини XIX ст. Про земний шлях Блаженнішого Йосифа можна дізнатися у музейному комплексі, де зберігаються особисті речі Й.Сліпого, предмети одягу, документи, книги та світлини.
- відвідаємо СПА процедури в санаторію “Медобори”. На вибір для Вас запропонують: ПИВНІ ванни,  ЧАН з сірководневою водою, Воскова, Аромо та Квіткова кімнати, соляна ПЕЧЕРА, СУХА бочка.
- повернення в Тернопіль.
- Вечеря та давнє українське гадання на католицьке різдво Божичі-Коляди
- Поселення в готель

День 2. (24.12)
- 9:00 виселення з готелю
- сніданок в кафе. Виїзд на екскурсійний маршрут.
- Скорики. Церква Іоанна Богослова у Скориках є пам'яткою архітектури державного значення та внесена до списку ЮНЕСКО. Тим паче, це однин з 5 храмів Тернопільщини, який не захований під листами жерсті. Церква досі є повністю дерев'яною.
- село Полупанівка відоме з 16 століття, жили тут здебільшого поляки. У північній частині селища знаходиться Свята гора. Відома вона з давніх-давен. І хоч зараз гора вважається християнською святинею, тут знайшли залишки давнього святилища. Із гори витікають декілька джерел, вода яких славиться своїми цілющими властивостями. Одне джерело витікає з відбитку стопи Божої Матері.
- місто  Скалат з півтисячолітньою історією, відоме замком, що дрімає над мальовничим ставом. Фортеця, споруджена Віхровськими у 1630-х рр. є однією з найпривабливіших на Поділлі. План замку наближений до квадрату; в чотирьох абсолютно однакових наріжних вежах , які орієнтовані точно за сторонами світу є гарна експозиція. Поруч з однією вежею новозбудований неоготичний костел св.Анни, відбудований на місці
- прибуття у Тернопіль орієнтовно 17:00
- католицький Святвечір в народних традиціях.
- 19:00 трансфер на залізничний вокзал. Вільний час

вартість туру для дорослих — 1500 грн./особа
вартість туру для дітей до 6-12 р. - 1000 грн./особа
діти до 6 років БЕЗКОШТОВНО (без основного місця в готелі)


у вартість туру входить:
- проїзд комфортабельним автобусом
- проживання в готелі
- супровід гіда-екскурсовода
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах
- страхування на час подорожі
- Католицький Святвечір
- харчування згідно програми

у вартість туру не входить:
- з/д проїзд
- вхідні квитки в туристичні об’єкти
- харчування не вказане в програмі
- СПА