Пошук
Підписка на розсилку
Теги

Про нас

Оксамит-КЛ – Ваш надійний туроператор по Західній Україні.

Оксамит-КЛ – профільний туристичний оператор по Західній Україні, тому УСІ НАШІ ТУРИ - це наші авторські тури, розроблені нашими менеджерами, екскурсоводами та інструкторами.

  Туристична компанія «Оксамит-КЛ» створена для любителів активного відпочинку і шанувальників гострих відчуттів, для справжніх цінителів краси України і для тих, кого ваблять нові незабутні пригоди.

  Туроператор «Оксамит-КЛ» пропонує різноманітні програми активного відпочинку на Західній Україні та в Карпатах - велотури, рафтинг, кінні тури, трекінг, спелео та корпоративні тури. Кожен знайде собі заняття до душі, отримає дивовижні враження від наших турів, і ще довго з трепетом і любов'ю буде згадувати про нас.

Основні напрямки діяльності:

МИ з 1997 року на туристичному ринку України.

За цей час:

  • Прийняли участь у різноманітних туристичних виставках, форумах та семінарах у Великобританії, Італії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Чехії, Румунії, Молдавії, Білорусії, Росії, Казахстані
  • Неодноразово ставали переможцем у номінації кращий туроператор з внутрішнього туризму у щорічному конкурсі «Український туризм – очима української преси»
  • Переможці всеукраїнської туристичної програми «Кришталевий лелека – 2007» в номінації «За активний розвиток внутрішнього туризму»

Директор

Лідія Григорівна Королюк – почесний працівник туризму України